Automobilio apklijavimas

Paverskite savo automobilį išskirtiniu!


Nuo šiol savo automobilį galite pakeisti neatpažįstamai! Atvykite į „GAGA Studio“ ir mes, pasitelkę modernią technologiją, pakeisime Jūsų automobilio spalvą ar tik iš dalies jį stilizuosime.
Kam dažyti, jei galima apklijuoti? Tapti išskirtiniu dar niekada nebuvo taip paprasta ir naudinga!
Galime pakeisti viso Jūsų įmonės automobilių parko spalvą, kuri, nepriklausomai nuo automobilio tipo ar markės, visada bus unikali, pačių Jūsų pasirinkta.

Apklijavimo plėvele privalumai


Automobilio apklijavimas plėvele keičiant spalvą ar atskirų dalių apdaila plėvele taip stilizuojant automobilio išorę ar vidų jau nėra naujiena Lietuvoje. Vis dėlto, galbūt ne visi žino apie tokią galimybę. Pabrėžtina, kad apklijavimas plėvele turi ir daugybę pliusų:
- Apklijavimas yra pigesnis už dažymą, nes plėvelė apsaugo kėbulą nuo neigiamo aplinkos poveikio, todėl tai labai aktualu tiems, kurie nori išsaugoti originalią dažų spalvą ir savo transporto priemonės išvaizdą. Naują automobilį apklijavus plėvele, dažų sluoksnis tampa apsaugotas, todėl, nulupus ją, transporto priemonės išorės dizainas atrodys lygiai taip pat, kaip ir prieš procedūrą;
- Plėvelių spalvų ir tekstūrų gama labai plati – galima rinktis matines, veidrodinio ir matinio chromo efektą, taip pat karbono bei kitokias spalvas ir tekstūras. Apklijavimo technologija išskirtinė tuo, kad paprastu dažymo metodu dažniausiai neįmanoma sukurti tokio unikalaus automobilio dizaino.

Papildomos apklijavimo paslaugos

Galime pasiūlyti: apklijuoti matine plėvele, karbono plėvele, plėvelės nulupimą, interjero ir eksterjero detalių apklijavimą, stogo apklijavimą, žibinto tonavimą, reklamą ant įmonės automobilių ir kt.Taip pat galime pasiūlyti individualų automobilių apklijavimą, kuomet Jūs sugalvojate idėją, o mes ją įgyvendiname!

Ilgametė patirtis

Mūsų darbuotojai-specialistai atlieka profesionalią, dalinę arba visą automobilių, jachtų, katerių ar bet kokių kitokių objektų apdailą plėvele. Kuriame individualius dizainus automobiliams atsižvelgdami į klientų poreikius, taip pat siūlome, patariame, padedame išsirinkti. Užtikriname, kad atsinaujinęs Jūsų automobilis taps dėmesį traukiančiu respektabiliu dizaino šedevru.
"GAGA Studio“ kolektyvo branduolys – žmonės, ilgus metus gilinę savo įgūdžius plėvelių versle ne tik Lietuvoje, bet ir Kanadoje, JAV. Šių specialistų komanda buvo suburta siekiant sukurti išskirtinį produktą ir pristatyti jį Lietuvos rinkoje. Jums siūlome galimybę rinktis Avary, Hexis ir 3M plėveles.

Imonių automobilių apklijavimas

Apklijavimo privalumai ir galimybės:


- Apsaugomi originalūs automobilio dažai
- Greitai atliekama procedūra, nes automobilis nėra ardomas
- Ypatingai platus spalvų ir raštų pasirinkimas
- Naudojamos Avery, Hexis, 3M, KPMF plėvelės
- Galimas automobilio apklijavimas skaidria apsaugine plėvele
- Atsižvelgus į kliento poreikius, individualiai parenkamas dizainas
- Atskirų detalių apklijavimas
- Automobilių vidaus interjero apklijavimas

Apklijavimas apsaugine plėvele


Apklijuojame automobilius ne tik spalvotomis, tačiau ir skaidria, apsaugine plėvele, kuri padės išvengti kėbulo apgadinimų riedant miško keliu ar nuo priekyje važiuojančių transporto priemonių pakeliamų akmenukų. Plėvelė apsaugos slenksčių, priekinio buferio ir gaubto dažus, todėl nebereikės perdažyti automobilio dėl to, kad akmenukai sugadino Jūsų transporto priemonės išorines dalis. Svarbu tai, kad daugeliu atvejų apklijuota plėvelė netgi apsaugos Jūsų automobilį nuo neatidžiai besiparkuojančių vairuotojų prekybos centro aikštelėje.

MŪSŲ DARBŲ GALERIJA


SUSISIEKIME

info@gagastudio.lt

+370 609 77212


+370 662 68576

Parduotuvė