Mokymai

UAB Dogeta, dar žinoma kaip GAGA Studio, yra automobilio kėbulo priežiūros specialistai. Čia atliekami tokie kėbulo remonto darbai, kaip lyginimas be dažymo, poliravimas, profesionalių nano dangų padengimas, automobilių padengimas apsaugine bei spalvine plėvele. GAGA Studio remonto dirbtuvėse taikomos novatoriškos technologijos, todėl šių specialybinių žinių ir praktinių įgūdžių neįgysite ir neišmoksite niekur kitur. GAGA Studio, siekdama dalintis patirtimi, keisti nusistovėjusias praktikas automobilių kėbulo remonto sektoriuje ir pakelti paslaugų kokybę į aukštesnį lygį, organizuoja profesinius mokymus.

PPF plėvelės apklijavimo mokymai

PPF plėvelės apklijavimo mokymai: tapkite savo srities profesionalais


Automobilio apklijavimas apsaugine plėvele (PPF plėvelė) yra užsienyje labai populiarūs būdas maksimaliai apsaugoti savo automobilį nuo neigiamų aplinkos veiksnių: UV spindulių, lietaus, purvo ir kt. Lietuvoje taip pat vis daugiau automobilių savininkų savo transporto priemones nusprendžia apklijuoti bespalve apsaugine PPF plėvele, tad ir automobilio apklijuotojų mūsų šalyje yra išties nemažai.
Automobilio kėbulo priežiūros specialistai ,,GAGA Studio“ siūlo 7 darbo dienų mokymus „Automobilių apklijavimas PPF plėvele“, per kuriuos įgysite automobilio apklijavimo PPF plėvele specialybę. Automobilių apklijavimo PPF plėvele mokymai skirstomi į dvi dalis: teorinę ir praktinę. Teorinių mokymų metu susipažinsite su automobilio paruošimu apklijavimui, automobilio valymo priemonėmis, pagrindiniais PPF plėvelių tipais, būtinomis darbinės aplinkos charakteristikomis, klijavimo technika, įranga ir įrankiais. Praktiniai mokymai suteiks galimybę praktikuotis dirbant prie stendo, o, vėliau, prižiūrint instruktoriui, savarankiškai dirbti su realiais automobiliais, taip pat bus patikrintos automobilių apklijavimo mokymų metu įgytos žinios.

Automobilio apklijavimo PPF plėvele mokymai: kodėl verta mokytis?


Įgiję automobilio apklijuotojo specialybę, tapsite vienas pirmųjų, mokantis ir gebantis teisingai klijuoti apsaugines PPF plėveles. Šios profesijos pagrindiniu privalumu tampa tai, jog jai beveik nėra jokių apribojimų – šį darbą gali dirbti tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmonės, tiek moterys, tiek ir vyrai. Be to, išmokę klijuoti apsaugines PPF plėveles, galėsite pradėti savo verslą – tam užtenka nedidelių patalpų ir keleto įrankių, taip pat galima susikurti mobilią darbo vietą.

Automobilių apklijavimo mokymai

Automobilio apklijavimas PVC ir reklamine plėvele mokymai: įgyk specialybę per trumpą laiką!


Automobilių apklijavimas PVC ir reklamine plėvele yra labai populiarus būdas pakeisti automobilio arba jo atskirų dalių spalvą. Automobilio apklijavimas suteikia galimybę išsaugoti originalią transporto priemonės spalvą bei dažų sluoksnį, kuris, pašalinus plėvelę, lieka nepaveiktas neigiamų išorinių aplinkos veiksnių bei nepažeistas nuo kasdienio automobilio naudojimo. Keletas kitų automobilių apklijavimo privalumų: greitas procesas, minimalus automobilio ardymas, galimybė rinktis iš daugybės skirtingų atspalvių bei tekstūrų, galimybė apklijuoti visą automobilį arba atskiras jo dalis.
Automobilių priežiūros specialistai ,,GAGA Studio“ siūlo 7 darbo dienų mokymus „Automobilio apklijavimas PVC ir reklamine plėvele“, per kuriuos įgysite automobilio apklijavimo PVC plėvele specialybę. Automobilių apklijavimo PVC ir reklamine plėvele mokymai skirstomi į dvi dalis: teorinę ir praktinę. Teorinių mokymų metu susipažinsite su automobilio paruošimu apklijavimui, automobilio valymo priemonėmis, pagrindiniais PVC plėvelių tipais, būtinomis darbinės aplinkos charakteristikomis, klijavimo technika ir procedūromis bei plėveles išlyginimu ties išlinkimais, naudojant karšto oro srovę. Taip pat susipažinsite su reklamų klijavimo ant kėbulo pagrindais. Praktiniai mokymai suteiks galimybę praktikuotis dirbant prie stendo, o, vėliau, prižiūrint instruktoriui, savarankiškai dirbti su realiais automobiliais, taip pat bus patikrintos automobilių apklijavimo mokymų metu įgytos žinios.

Automobilių apklijavimo plėvele mokymai: kodėl verta išmokti?


Mokytis automobilių apklijuotojo amato pravartu, kadangi šios profesijos darbuotojų paklausa yra didžiulė, o pasiūla – minimali. Tokių specialistų ieško daugelis automobilių centrų, reklamos agentūrų, taip pat specialios įmonės, kurios užsiima automobilių apklijavimu. Automobilių apklijavimas taip pat populiarus, nes daugelis žmonių, įgijusių minėtą specialybę, patys pradeda savo verslą – tam užtenka nedidelių patalpų ir keleto įrankių, arba galima turėti mobilią darbo vietą. Be to, automobilio apklijavimui praktiškai nėra jokių apribojimų: šį darbą gali dirbti tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmonės, tiek moterys, tiek ir vyrai.

Poliravimo mokymai

Automobilio poliravimo mokymai: įgyk naują specialybę!


Automobilio poliravimas – itin populiari procedūra, kurios metu yra sutvarkomas bei išlyginamas nusidėvėjęs automobilio apsauginio lako sluoksnis: pašalinami įvairūs nedideli įbrėžimai, įsisenėję nešvarumai, atkuriamas pirminis blizgesys. Be to, transporto priemonės kėbulas yra padengiamas nano danga. Lako sluoksnis, kuriuo yra padengtas visų automobilių kėbulas, laikui bėgant dėvisi, todėl transporto priemonė praranda savo spalvą bei spindesį, ant kėbulo lengviau kaupiasi purvas, greičiau pasimato įbrėžimai. Siekiant to išvengti, būtina pasirūpinti savo automobilio kėbulu.
Automobilio kėbulo priežiūros specialistai ,,GAGA Studio“ siūlo 7 darbo dienų mokymus „Automobilių kėbulų poliravimas“, per kuriuos įgysite kėbulo poliruotojo specialybę. Automobilių poliravimo mokymai skirstomi į dvi dalis: teorinę ir praktinę. Teorinių mokymų metu susipažinsite su poliravimo proceso struktūra, mokysitės apie tai, kaip vyksta kėbulo defektų vertinimas, automobilio paruošimas, automobilių poliravimas, padengimas nano danga, kokios yra poliravimo medžiagos, poliravimo įranga ir kaip jos naudojamos. Praktiniai mokymai suteiks galimybę praktikuotis dirbant prie stendo, vėliau, prižiūrint instruktoriui, savarankiškai dirbsite su realiais automobiliais ir, galiausiai, pasitikrinsite mokymų metu įgytas žinias.

Automobilio poliravimo mokymai: kodėl verta mokytis?


Automobilio poliruotojas – gana paklausi specialybė, tačiau šios srities specialistų rinkoje nėra daug. Tad automobilio poliravimo mokymai padės tapti paklausiu specialistu! Automobilių poliruotojai labai reikalingi auto centruose. Be to, daugelis automobilio poliruotojų sukuria savo verslą, kadangi veiklai pradėti užtenka nedidelių patalpų ir keleto įrankių, arba galima turėti mobilią darbo vietą. Automobilių poliruotoju gali tapti tiek jauni, tiek vyresni žmonės, tiek vyrai, tiek moterys, tad tai – automobilio poliravimo mokymų privalumas.

PDR mokymai

PDR mokymai: įgyk rinkoje paklausią ir vis labiau Lietuvoje populiarėjančią specialybę!


Lyginimas be dažymo (PDR) – tai itin populiari procedūra, kurios metu be automobilio glaistymo, dažymo, lakavimo ir poliravimo darbų pašalinami automobilio kėbulo įlenkimai. Įlenkimų lyginimo be dažymo privalumas – taupomi laikas ir pinigai.
Automobilio kėbulo priežiūros specialistai ,,GAGA Studio“ siūlo 7 darbo dienų mokymus „Automobilių kėbulų remontininkas: įlenkimų lyginimas be dažymo“, per kuriuos įgysite lyginimo be dažymo specialybę. PDR mokymai skirstomi į dvi dalis: teorinę ir praktinę. Teorinių PDR mokymų metu susipažinsite su technologiniais principais, įrankiais, darbo specifika, įlenkimų šalinimo metodais ir kt. Praktiniai PDR mokymai suteiks galimybę praktikuotis dirbti su įranga prie stendo. Per šį laiką išmoksite dirbti su įrankiais, pradedami nuo nedidelių duobučių ir palaipsniui pereidami prie didesnių įlenkimų lyginimo. Galiausiai, pasitikrinsite PDR mokymų metu įgytas žinias.

PDR mokymai: kodėl verta mokytis?


Lyginimo be dažymo (PDR) specialybės darbuotojų paklausa yra didžiulė, o pasiūla nėra didelė. PDR specialistai yra reikalingi visuose auto centruose, taip pat, įgijus šią specialybę, galima pradėti savo verslą, kadangi tam užtenka nedidelių patalpų ir keleto įrankių, arba galima turėti mobilią darbo vietą. Dar vienas PDR mokymų privalumas – įgyti lyginimo be dažymo specialybę gali tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmonės, tiek moterys, tiek ir vyrai, nes šiai profesijai praktiškai nėra jokių apribojimų.

Automobilių kėbulų apklijavimo apsaugine PPF plėvele mokymų programa

Kas yra automobilių apklijavimas PPF (Pain Protection Film) plėvele?

PPF plėvelė, priešingai nei PVC, yra bespalvė, o jos paskirtis – apsaugoti automobilio kėbulą, dažų ir lako sluoksnį nuo išorinio aplinkos poveikio. Automobiliui kėbului žalą daro ne tik neatsargūs vairuotojai parkavimo aikštelėje, bet ir daugybė aplinksos faktorių – UV spinduliai, lietus, purvas, vamzdžių likučiai, medžių syvai, sniegas, druska, kuria barstomi keliai ir kt. PPF plėvelė apsaugo nuo smulkių įbrėžimų, neleidžia UV spinduliams blukinti dažų, lietaus vanduo nubėga nuo paviršiaus tarsi nuo stiklo, taip pat išvengiama kitų veiksnių cheminio poveikio. Plėvelė yra savaime atsistatanti – jei ji susibraižo, tereikia pažeistą vietą nuplauti karštu vandeniu arba pašildyti fenu. Plėvele galima apklijuoti visą automobilį arba tik tam tikras, labiausiai pažeidžiamas jos dalis.

Kodėl verta mokytis kėbulo apklijavimo PPF plėvele specialybės?

Šios profesijos potencialas Lietuvoje yra milžiniškas. Užsienyje jau seniai tapo įprasta naujus ar prabangesnius automobilius padengti apsaugine plėvele, kuri suteikia šimtaprocentinę apsaugą nuo aplinkos poveikio. Lietuvoje daugėja brangių automobilių, daugėja žmonių, norinčių savo automobilius maksimaliai apsaugoti, todėl poreikis tokiai paslaugai jau didėja, ir be jokių abejonių, toliau ateityje tiktai augs. Įgijęs šią specialybę, būste vienas pirmųjų, mokantis ir galintis teisingai klijuoti apsaugines plėveles. Šiai profesijai nėra praktiškai jokių apribojimų – šį darbą gali dirbti tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmonės, tiek moterys, tiek ir vyrai. Išmokę klijuoti apsaugines plėveles galite pradėti savo verslą– tam užtenka nedidelių patalpų ir keleto įrankių, arba galima turėti mobilią darbo vietą

UAB Dogeta mokymai – kaip jie vyksta ir ką jūs gaunate?
UAB Dogeta tiems, kas nori įgyti automobilio apklijavimo PPF plėvele specialybę, siūlo mokymus „Automobilių apklijavimas PPF plėvele“. Mokymai trunka 7 darbo dienas.
•Dvi dienos yra skirtos teorijai. Teorinių mokymų metu, susipažįstama su automobilio paruošimu apklijavimui, automobilio valymo priemonėmis, pagrindiniais PPF plėvelių tipais, būtinomis darbinės aplinkos charakteristikomis, klijavimo technika, įranga ir įrankiais.
•Penkios dienos yra skirtos praktiniams apmokymams. Pirmosiomis dienomis praktikuojamasi dirbant prie stendo. Paskui, prižiūrint instruktoriui, savarankiškai dirbama su realiais automobiliais. Viena iš penkių dienų yra skirta patikrinti įgytas žinias.

Kur kreiptis?
Dėl platesnės informacijos kreipkitės Užimtumo Tarnyboje
Arba telefonu: +370 609 77 212, +370 647 280 84
Programos pavadinimas: Automobilių kėbulų apklijavimo apsaugine PPF plėvele mokymų programa
Programos kodas: 223002644
Teikėjas: UAB Dogeta
Mokymų trukmė: 7 dienos
Mokymų kaina: 2190€ (kompensuoja Užimtumo Tarnyba)

Automobilių kėbulų PVC ir reklaminės plėvelės apklijavimo mokymo programa

Kas yra automobilių apklijavimas PVC plėvele?

PVC plėvelė yra polivinilchlorido plastikas, kuris sudėtingo gamybos proceso metu ištempiamas taip, kad tampa vos 10 mikronų storio. Automobilio apklijavimo tikslas yra pakeisti automobilio arba jo atskirų dalių spalvą. Apklijavimas yra pigesnis nei dažymas, jis leidžia išsaugoti pirminę automobilio spalvą ir originalų dažų sluoksnį, kuris, pašalinus plėvelę, lieka nepaveiktas aplinkos poveikio ar nepažeistas nuo kasdienio naudojimo. Apklijavimo procedūra vyksta greičiau nei dažymas, automobilis ardomas minimaliai. Galima rinktis iš daugybės atspalvių ir tekstūrų, pvz. matinį, veidrodinį paviršių ar kitas struktūrines anglies pluošto imitacijos plėveles. Plėvele galima apklijuoti visą automobilį arba atskiras jo dalis. Galima klijuoti pasirinktos spalvos ar bespalvę specifinės struktūros plėvelę (matinę, veidrodinę ir kt.)., taip pat galima apklijuoti automobilius reklamine plėvele, ant kurios yra atspausdinti reklaminiai tekstai arba logotipai.

Kodėl verta mokytis kėbulo apklijavimo PVC ir reklamine plėvele specialybės?

Šios profesijos darbuotojų paklausa yra didžiulė, o pasiūla – minimali. Tokių specialistų pageidauja dauguma automobilių centrų, reklamos agentūrų, bei įmonės kurios užsiima automobilių apklijavimu. Nemažai žmonių, įgijusių šią specialybę, tiesiog patys pradeda savo verslą– tam užtenka nedidelių patalpų ir keleto įrankių, arba galima turėti mobilią darbo vietą. Šiai profesijai nėra praktiškai jokių apribojimų šį darbą gali dirbti tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmonės, tiek moterys, tiek ir vyrai. Šios profesijos galima išmokti per trumpą laiką, o mokymai nieko nekainuoja.

UAB Dogeta mokymai – kaip jie vyksta ir ką jūs gaunate?
UAB Dogeta tiems, kas nori įgyti automobilio apklijavimo PVC plėvele specialybę, siūlo mokymus „Automobilio apklijavimas PVC ir reklamine plėvele.“ Mokymai trunka 7 darbo dienas.
•Viena diena yra skirta teorijai. Teorinių mokymų metu, susipažįstama su automobilio paruošimu apklijavimui, automobilio valymo priemonėmis, pagrindiniais PVC plėvelių tipais, būtinomis darbinės aplinkos charakteristikomis, klijavimo technika ir procedūromis bei plėveles išlyginimu ties išlinkimais, naudojant karšto oro srovę. Supažindinama su reklamų klijavimo ant kėbulo pagrindais.
•Penkios dienos yra skirtos praktiniams apmokymams. Pirmosiomis dienomis praktikuojamasi dirbant prie stendo. Paskui, prižiūrint instruktoriui, savarankiškai dirbama su realiais automobiliais. Viena iš penkių dienų skirta mokytis reklaminių tekstų ir logotipų klijavimo.
•Viena diena yra skirta patikrinti įgytas žinias.

Kur kreiptis?
Dėl platesnės informacijos kreipkitės Užimtumo Tarnyboje
Arba telefonu: +370 647 280 84, +370 609 77 212
Programos pavadinimas: Automobilių kėbulų PVC ir reklaminės plėvelės apklijavimo mokymo programa
Programos kodas: 223002738
Teikėjas: UAB Dogeta
Mokymų trukmė: 7 dienos
Mokymų kaina: 2190€ (kompensuoja Užimtumo Tarnyba)

Automobilių kėbulų poliruotojo ir apsauginės nano dangos padengimo mokymo programa

Kas yra automobilių kėbulų poliravimas (angl.k. Car Polishing)?

Visų automobilių kėbulas yra padengtas lako sluoksniu, kuris atlieka tiek estetinę, tiek apsauginę funkciją. Kėbulo lakas, laikui bėgant, nusidėvi – dėl UV spindulių, lietaus, purvo, vabzdžių likučių, medžių syvų, sniego bei druskų, kuriomis šaltuoju sezonu barstomi keliai, ir kitokio fizinio aplinkos poveikio. Automobilis praranda spalvą ir spindesį, ant kėbulo lengviau kaupiasi purvas, greičiau pasimato įbrėžimai. Poliravimas yra procedūra, kurios metu yra sutvarkomas ir išlyginamas apsauginio lako sluoksnis – pašalinami smulkūs įbrėžimai, įsisenėję nešvarumai, atkuriamas pirminis blizgesys, klientui pageidaujant, kėbulas padengiamas nano danga.

Kodėl verta mokytis poliruotojo specialybės?

Šios profesijos darbuotojų paklausa yra didžiulė, o pasiūla – minimali. Tokių specialistų pageidauja visi auto centrai, o nemažai žmonių, įgijusių šią specialybę, tiesiog patys pradeda savo verslą– tam užtenka nedidelių patalpų ir keleto įrankių, arba galima turėti mobilią darbo vietą. Šiai profesijai nėra praktiškai jokių apribojimų šį darbą gali dirbti tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmonės, tiek moterys, tiek ir vyrai.

UAB Dogeta mokymai – kaip jie vyksta ir ką jūs gaunate?
UAB Dogeta tiems, kas nori įgyti kėbulo poliruotojo specialybę, siūlo mokymus „Automobilių kėbulų poliravimas“. Mokymai trunka 7 darbo dienas, o juos veda mokytojas-poliruotojas, turintis 10 metų darbo stažą.
•Dvi dienos yra skirtos teorijai. Teorinių mokymų metu, susipažįstama su poliravimo proceso struktūra, mokomasi apie tai, kaip vyksta kėbulo defektų vertinimas, automobilio paruošimas, poliravimas, padengimas nano danga, kokios yra poliravimo medžiagos, poliravimo įranga ir kaip jos naudojamos.
•Penkios dienos yra skirtos praktiniams apmokymams. Pirmosiomis dienomis praktikuojamasi dirbant prie stendo. Paskui, prižiūrint instruktoriui, savarankiškai dirbama su realiais automobiliais. Viena iš penkių dienų yra skirta patikrinti įgytas žinias.
Mokymai yra patvirtinti Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, bendradarbiaujant su Amatų rūmais ir su Užimtumo tarnyba. Mokymus finansuoja Užimtumo tarnyba, todėl jums tai nekainuoja nei vieno euro. Baigus mokymus, instruktorius patikrina žinias, o sėkmingai praėjusiems mokymus ir žinių patikrinimą, išduodamas UAB Dogeta – GAGA Studio kursų baigimo sertifikatas.

Kur kreiptis?
Dėl platesnės informacijos kreipkitės Užimtumo Tarnyboje
Arba telefonu: +370 609 77 212, +370 647 280 84
Programos pavadinimas: Automobilių kėbulų poliruotojo ir apsauginės nano dangos padengimo mokymo programa
Programos kodas: 223002689
Teikėjas: UAB Dogeta
Mokymų trukmė: 7 dienos
Mokymų kaina: 2190€ (kompensuoja Užimtumo Tarnyba)

Automobilių kėbulų įlenkimų lyginimo be dažymo mokymo programa

Kas yra lyginimas be dažymo, arba PDR (angl.k. Paintless Dent Removal)?

Lyginimas be dažymo yra sparčiai populiarėjanti praktika ir kartu – sparčiai populiarėjanti specialybė. Automobiliai kliudo vienas į kitą, atsitrenkia į pašalinius objektus, taip atsiranda kėbulo įlenkimai. Taikant tradicinius kėbulo dažymo metodus, pažeidžiamas dažų sluoksnis, išlygintą vietą tenka glaistyti, dažyti, lakuoti, poliruoti, o patyrę specialistai visada pasakys, kad detalė buvo pažeista, ir dažymas neoriginalus. Šiandien, didelę dalį automobilio kėbulo įlenkimų galima pašalinti be dažymo. Taip išvengiama glaistymo, dažymo, lakavimo, poliravimo darbų, taupomas laikas ir pinigai, o svarbiausia – detalės padengimas dažais išlieka originalus.

Kodėl verta mokytis lyginimo be dažymo specialybės?

Lyginimas be dažymo yra vis populiarėjantis, tačiau dar retai taikomas metodas. Šios profesijos darbuotojų paklausa yra didžiulė, o pasiūla – minimali. Tokių specialistų pageidauja visi auto centrai, o nemažai žmonių, įgijusių šią specialybę, tiesiog patys pradeda savo verslą– tam užtenka nedidelių patalpų ir keleto įrankių, arba galima turėti mobilią darbo vietą. Šiai profesijai nėra praktiškai jokių apribojimų šį darbą gali dirbti tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmonės, tiek moterys, tiek ir vyrai.

UAB Dogeta mokymai – kaip jie vyksta ir ką jūs gaunate?
UAB Dogeta tiems, kas nori įgyti lyginimo be dažymo specialybę, siūlo mokymus „Automobilių kėbulų remontininkas: įlenkimų lyginimas be dažymo“. Mokymai vyksta nedidelėje 5 žmonių grupėje ir trunka 7 darbo dienas.
•Viena diena yra skirta teorijai. Teorinių mokymų metu, susipažįstama su technologiniais principais, įrankiais, darbo specifika, įlenkimų šalinimo metodais ir kt.
•Trys dienos yra skirtos mokytis dirbti su įranga prie stendo. Per šį laiką, išmokstama dirbti su įrankiais, ant stendo būna talpinama nebenaudojama detalė, pavyzdžiui, variklio gaubtas – jis arba jau yra įlenktas, arba įlenkimai padaromi su plaktuku. Pradedama nuo nedidelių duobučių ir palaipsniui pereinama prie didesnių įlenkimų lyginimo.
•Trys darbo dienos yra skirtos įtvirtinti įgytas žinias. Per šį laiką, būsimi specialistai, prižiūrimi instruktoriaus, patys šalina kėbulo įlenkimus.
Mokymai yra patvirtinti Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, bendradarbiaujant su Amatų rūmais ir su Užimtumo tarnyba. Mokymus finansuoja Užimtumo tarnyba, todėl jums tai nekainuoja nei vieno euro. Baigus mokymus, instruktorius patikrina žinias, o sėkmingai praėjusiems mokymus ir žinių patikrinimą, išduodamas UAB Dogeta – GAGA Studio kursų baigimo sertifikatas.

Kur kreiptis?
Dėl platesnės informacijos kreipkitės Užimtumo Tarnyboje
Arba telefonu: +370 647 280 84, +370 609 77 212
Programos pavadinimas: Automobilių kėbulų įlenkimų lyginimo be dažymo mokymo programa
Programos kodas: 223002644
Teikėjas: UAB Dogeta
Mokymų trukmė: 7 dienos
Mokymų kaina: 2190€ (kompensuoja Užimtumo Tarnyba)

SUSISIEKIME

info@gagastudio.lt

+370 609 77212


+370 647 28084

Parduotuvė