PDR mokymai

Meninis lyginimas be dažymo arba lyginimas be dažymo (ang. Paintless Dent Removal (PDR)) tampa labai populiarus ir paklausus, o šios srities specialistai itin vertinami (daugiau apie lyginimą be dažymo galite paskaityti čia). Šioje srityje esame sukaupę ilgametę patirtį, dirbame tik su aukščiausios kokybės įranga ir keliame sau aukščiausius kokybės reikalavimus. Esame savo srities – bedažio lyginimo – profesionalai ir norime savo patirtimi bei turimomis žiniomis pasidalinti ir su Jumis. Dėl šios priežasties vykdome PDR mokymus ir maloniai kviečiame Jus nesnausti bei pasinaudoti šia galimybe įgauti profesinių žinių ir tapti paklausiais darbuotojais ar, pagal poreikį, dirbti savarankiškai.

Šiuose PDR mokymuose Jūs susipažinsite su automobilių kėbulų remontininko be dažymo profesija. Įgysite kėbulo lyginimo be dažymo kompetenciją, taip pat gausite teorinių ir praktinių žinių, kaip išlyginti automobilio kėbulą be dažymo darbų.

Jums bus pateikiama 15 val. trukmės teorinė medžiaga kartu su vaizdine informacija ir literatūra. Būsite supažindinti su įrankiais, skirtais atlikti bedažį lyginimą, ir darbo saugos taisyklėmis. Aptarsime ir supažindinsime su dažniausiai pasitaikančiais automobilių kėbulo defektais bei jų šalinimo būdais. Supažindinsime su automobilio kėbulo sandara, jo detalių pavadinimais, atskirų dalių sudedamosiomis medžiagomis. Po teorinės dalies pateiksime praktinių pavyzdžių ir skirsime Jums individualias, konkrečias praktines užduotis. Didžioji mokymų laiko dalis skirta būtent praktiniam mokymui ir darbui. Todėl, baigę šiuos PDR mokymus, turėsite ne tik teorinių, tačiau ir praktinių žinių. Mokymų metu atliksite realias užduotis, su kurioms susiduriama šiame darbe.
Mokymai yra patvirtinti ir užregistruoti Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, bendradarbiaujančios su Amatų rūmais ir Užimtumo tarnyba(plačiau apie tai – https://uzt.lt/).

Mes dirbame su šveicariška, kokybiška įranga, taip pat esame „Betag Innovation“ atstovai Baltijos šalyse.
Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jums rūpimus klausimus.
 

SUSISIEKIME

info@gagastudio.lt

+370 609 77212


+370 647 28084

Parduotuvė