Dažnai
užduodami
klausimai.

1KODĖL PLĖVELĖ, O NE DAŽAI?
Nes plėvelių spalvų ir raštų gama labai plati ir išskirtinė. Apklijavimo plėvele laikas gerokai trumpesnis už dažymo laiką. (Be to sunku rasti dažytoją, kuris darbą atliks tikrai kokybiškai ir profesionaliai) Paprastesnė ir autentiškesnė automobilio stilizacija. Automobilis nėra ardomas, todėl automobilio dalys nepradės barškėti ir klibėti. Kaina dažniausiai yra daug žemesnė už dažymo kainą. Plėvelę bet kada galima nulupti ir automobilis taps lygiai toks, koks buvo (be to spalva nebus nublukusi nuo UV spindulių ir lietaus).
2KIEK TAI KAINUOJA?
Konkretizuoti kainos negalima, nes ji priklauso nuo daugelio veiksnių, dėl kurių, kiekvienas turi apsispręsti individualiai: plėvelės spalva, raštas, kokybė, spec. efektai, apklijuojamas visas automobilis ar tik kai kurios jo dalys. Paprastai tai kainuoja pigiau negu dažymas, be to galima pridėti papildomų stiliaus akcentų(pvz. carbon imitacijos veidrodėliai ar panoraminio efekto stogas), kurių dažant automobilį išgauti praktiškai neįmanoma.
3AR PLĖVELĖ, LAIKUI BĖGANT, NEPAKEIS SAVO IŠVAIZDOS?
Dirbame tik su pačiomis kokybiškiausiomis plėvelėmis, kurioms gamintojai suteikia nuo 3 iki 10 metų garantiją. Tai reiškia, kad teisingai prižiūrima plėvelė šiuo laikotarpiu neturėtų išblukti, sutrūkinėti ar kitaip pakisti.
4AR PLĖVELĖ APSAUGO NUO KOROZIJOS?
Tose vietose, kur užklijuojama plėvelė, kėbulas tarsi „užkonservuojamas“: kėbulas neturi sąlyčio nei su drėgme, nei su deguonimi, todėl korozijai plisti tiesiog nėra sąlygų. Kita vertus plėvelės negalima klijuoti ant korozijos jau paveiktų kėbulo vietų – prieš tai šias vietas reikia nušveisti, nušpakliuoti ir bent jau nugruntuoti, t.y išnaikinti korozijos židinius.
5KIEK LAIKO TRUKS DARBAI?
Priklausomai nuo automobilio dydžio ir sudėtingumo 2 – 4 darbo dienas.
6AR GALIMA APKLIJUOTĄ AUTOMOBILĮ PLAUTI AUTOMATINĖSE PLOVYKLOSE?
Automatinėse plovyklose nerekomenduojama plauti jokio automobilio – nei dažyto, nei apklijuoto. Automatinių plovyklų šepečiai braižo paviršius, todėl kenkia tiek dažams, tiek lakui, tiek ir plėvelei.
7AR APKLIJAVUS AUTOMOBILĮ PLĖVELE, BŪTINA KEISTI AUTOMOBILIO TECHNINĮ PASĄ?
Techninio paso keisti nereikia.
8AR GALIMA AUTOMOBILIO IŠVAIZDĄ ATSTATYTI Į PRIEŠ TAI BUVUSIĄ?
Taip, automobilio išvaizdą, atstatyti į prieš tai buvusią galima bet kada, tereikia atvaryti automobilį pas profesionalus ir jie greitai ir kokybiškai nuims plėvelę nuo kėbulo.
9KAIP ATRODYS AUTOMOBILIS, NUĖMUS PLĖVELĘ?
Jeigu plėvelė bus nuimta profesionaliai, automobilio išvaizda bus absoliučiai nepakitusi. Užklijavus plėvelę, automobilio kėbulas neturi sąlyčio nei su drėgme, nei su deguonimi,nei su kelio druskomis, maža to, ultravioletiniai spinduliai per plėvelę neprasiskverbia, todėl kėbulas ir dažai po plėvele yra visiškai neveikiami išorės veiksnių ir išlieka nepakitę.
10AR PLĖVELĖS KLIJAI NEPAKENKS DAŽAMS?
Teisingai nuimant plėvelę, ant automobilio kėbulo neliks nė pėdsako, kad ji čia kažkada buvo. Nei klijai, nei plėvelė visiškai nepakenks nei automobilio dažams, nei lakui.
    Parduotuvė