RATLANKIŲ DAŽYMAS MILTELINIU BŪDU

Mes siūlome automobilių ir motociklų ratlankių dažymo milteliniu būdų paslaugas. Yra keletas priežasčių, kodėl gali tekti dažyti automobilių ir motociklų ratlankius:
• Gamykliniai dažai ant diskų yra nusitrynę, atsirado rūdys arba jie yra paveikti korozijos;
• Dažai yra nepažeisti, tačiau disko spalva išblukusi;
• Ant diskų yra mechaninių pažeidimų – įbrėžimai, nubraukimai;
• Norite pakeisti diskų spalva
• Ratai yra nauji, tačiau norima juos padaryti ryškesnius ir iškirtinėsniais, pakeisti dizainą, dažyti 2 ar daugiau spalvų, uždėti užrašą ar logotipą;

Užtikrinta kokybė


Mes naudojame unikalią technologiją, kuri yra specialiai skirta dažyti automobilių ratlankius bei kitus metalo gaminius nenaudojant smėliavimo.
• Seni dažai nuplaunami specialioje šarminėje vonioje; Taip aliuminis nebūna pažeistas ir paviršius išlieka lygus;
• Atliekant diskų restauracija yra išsaugomi visi gamykliniai užrašai tiek ant vidinės, tiek ant išorinės ratlankių pusės;
• Miltelių dažymas atliekamas naudojant modernią šveicarišką įrangą. Naudojami Europos gamintojų dažai;
• Mes taip pat dažome diskus 2 ar daugiau spalvų, ant diskų galime uždėti jūsų pasirinktus logotipus, inicialus, prekės ženklus;
• Ratlankių dažymui naudojami milteliniai dažai ir jų naudojimo technologija užtikrina dažų sluoksnio tolygumą, pašalindami dėmių ir defektų tikimybę;
• Mūsų produkcijoje visada yra apie 30-40 dažų spalvų, dar 200 miltelinių dažų spalvų pagal RAL katalogą galima užsisakyti ir gauti kelias darbo dienas;

Ratlankių dažymas milteliniu būdu yra viena iš populiariausių ir paklausiausių paslaugų norint restauruoti originalius ratlankius. Tokiu būdu yra prailginamas ratlankių tarnavimo laikas bei užtikrinama aukščiausia kokybė. Milteliniai dažai yra polimerinė danga, pasižyminti puikiomis apsauginėmis savybėmis, atsparumu dilimui ir dideliu sukibimu. Milteliniai dažai yra atsparūs plovikliams, naudojamiems plovyklose, taip pat UV spinduliams. Kokybiškas ratlankių dažymas milteliniais dažais galimas tik naudojant specializuotą įrangą ir aukštos kokybės medžiagas.
Atliktiems darbams suteikiame 1 metų garantiją!
Ratlankių dažymo kaina priklauso nuo daugybės kriterijų, todėl norint ją sužinoti - susisiekite su mumis info@gagastudio.lt arba telefonu +370 609 77212

Kaip vyksta ratlankių dažymas milteliniu būdu?

1. Pašalinami seni dažai


Šalinant dažus mes nenaudojame smėliavimo ar šratinio valymo, kad pašalintume senus dažus.
Ratlankius įmerkiame į šarminę vonią, kurioje dažai yra nuplaunami. Minkštesniems paviršiams, tokiems kaip aliuminis ir kiti spalvotieji metalai, naudojame specialiai pasirinktą „minkštą“ Europoje pagamintą šarmą.
Be dažų sluoksnio pašalinimo šarminėje vonioje taip pat pašalinamos per naudojimą atsiradusios nuosėdos, rūdys ir oksidai
Pašalinus senus dažus, pamatomi visi diskų priekyje ir viduje esantys defektai - korozijos pėdsakai, skiedros ir įbrėžimai.
 

2. Paruošimas dažymui


Pašalinus seną dažų sluoksnį, diskai atidžiai patikrinami, ar nėra įtrūkimų ar kitų paslėptų defektų, kurių po dažais galėjo nesimatyti. Esant giliems įbrėžimams ar įtrūkimams, metalas suvirinamas argonų.
Kita užduotis - pasiekti visiškai lygų diskų paviršių prieš dengiant dažus. Jei reikia, kai kurios probleminės vietos šlifuojamos rankiniu būdu.
Po to diskų paviršius kruopščiai apdorojamas riebalų šalinimo priemone, o diskai 10-15 minučių kaitinami pečiuje metalo degazavimo tikslais. SVARBU! Visi užrašai, logotipai, gamykliniai ženklai ir žymėjimai priekinėje ir vidinėje disko dalyje lieka nepažeisti, todėl tai yra idealus variantas tiems, kurie nori restauruoti ratlankius.
 

3. Miltelinis dažymas


Mūsų dirbtuvėse diskams dažyti naudojama šveicariška įranga. Dažant ratlankius yra dengiami 3 sluoksniai: gruntas, dažai ir lakas.
• Miltelinis gruntas yra svarbi ratų dažymo dalis. Gruntas skatina aukštą sukibimą (dažų sukibimą su pagrindu) ir taip pat pasižymi puikiomis antikorozinėmis savybėmis.
• Sekantis sluoksnis yra miltelinių dažų. Populiariausios dažymo spalvos yra tos, kuriomis dažomi gamykliniai OE ratai: metalinis sidabras, grafitas, tamsiai pilka metalinė ir juoda. Pas mus rasite standartinių gamyklinių spalvų pasirinkimą, kuriame galite pasirinkti daugiau nei 200 spalvų iš „RAL Classic“ katalogo ir „Candy“ spalvų ar chromo efekto.
• Lakavimas yra paskutinis etapas ratlankių dažyme. Pagrindinė ratlankių lako funkcija dažant diskus yra padidinti miltelių dažų atsparumą dilimui ir UV spinduliams, t.y. jis apsaugo disko spalvą nuo išdegimo saulėje. Lakas, taip pat atlieka dekoratyvinę funkciją. Naudodami laką, diskų spalvai galite suteikti papildomą blizgesį.
 

4. Kokybės tikrinimas


Miltelių dažymo kokybė lemia ratlankių išvaizdą, fizinės ir mechanines bei apsaugines savybes. Patikimiausias būdas patikrinti dangos kokybę yra laikas. Mes suteikiame 1 metų garantiją ratų dažymui milteliniu būdu.
Kas turi įtakos kokybei dažant ratus milteliniu būdų? Pirmasis yra ratlankių paviršiaus apdorojimas, kitaip tariant, paruošimas prieš dažymą. Mes apdorodami ratlankį pasiekiame visiškai lygų paviršių, kurio dėka, dažant milteliniais dažais, gaunamas optimalus storis ir tolygus padengimo sluoksnis ant viso disko paviršiaus, skirtingai nei smėliavimo būdu, kur ant paviršiaus atsiradęs šiurkštumas turi būti išlygintas grunto sluoksniu. Galime drąsiai teigti, kad po visų mūsų apdorojimų diskai prieš dažant kiek tik įmanoma yra grąžinami į savo gamyklinę būklę. Ratlankiuose lieka nepažeistos visos gamintojo etiketės, ženklai ir žymėjimai. Antras svarbus aspektas - miltelinių dažų kokybė. Mes naudojame Europos gamintojų dažus, kuriuos perkame tik iš patikimų tiekėjų. Trečiasis – naudojame profesionalią miltelinio dažymo įranga
 

RATLANKIŲ DAŽYMAS CANDY LAKAS


Dažant ratlankį „Candy“ milteliniais dažais suteikiamas chromo efektas ir padengimas spalvotu "Candy" laką su pigment.. Tai padaro spalvą gilesnę. Norint gauti šį rezultatą mes:
• Senus dažus pašaliname naudojant specialią chemiją;
• Ratlankio paviršius yra paruošiamas poliravimui;
• Atliekamas pilnas ratlankio poliravimas
• Ratlankis padengiamas apsauginiu spalvotu laku (jūsų pasirinkta spalva);
„Candy“ arba kitaip vadinami permatomi spalvoti dažai yra labai populiarūs dėl jų sukuriamo blizgaus efekto.
 

VIBRO POLIRAVIMAS


Gaga Studio dirbtuvėse galite užsisakyti ratlankių, įvairių detalių ar dekoratyvinių elementų, pagamintų iš metalo, veidrodinį poliravimą. Tai sukuria chromo dangos efektą.
Didelio blizgesio automobilių ratlankiai labai gerai tinka su chromuotomis automobilių dalimis, tokiomis kaip durų slenksčiai ar buferių apdailomis. Norėdami gauti daugiau estetinio efekto, galite poliruoti motociklo dalis. Tokios detalės gali būti dekoro dalys arba motociklo variklis. Tai suteiks Jūsų transporto priemonei daugiau unikalumo
Veidrodinis ratlankių ir kitų detalių poliravimas išvaizda panašus į chromą. Tačiau skirtingai nuo chromuotų detalių (jei chromas pradeda luptis po kelerių metų, jau sunku su juo ką nors kokybiškai padaryti), poliravimas turi savo privalumų, detales vėl galima poliruoti ir jos bus kaip naujos.
 

PADANGŲ MONTAVIMAS


Padangų montavimas – tai svarbi automobilio techninės priežiūros dalis, kuria mūsų meistrai pasirūpins kiekvieną žiemos ir vasaros sezoną. Atliekame visapusišką ratų priežiūrą visų gamintojų automobiliams: montuojame padangas, ratus, atliekame ratų balansavimo paslaugas.
Kada reikia pasikeisti padangas?
Dažniausiai padangų keitimas vykdomas kelių eismo taisyklių numatyta tvarka. Nuo lapkričio 10 d. turi būti sumontuotos žieminės arba universalios padangos, nuo balandžio 1 d. – vasarinės.

MŪSŲ ATLIKTI DARBAI


Ratlankių dažymas milteliniu būdu kaina priklauso nuo daugybės kriterijų, todėl norit sužinoti ją - susisiekite su mumis užpildydami žemiau pateikiamą formą arba paskambindami nurodytais kontaktais.

Ratlankių dažymas Kaunas - Lygioji g. 3a.

SUSISIEKIME

info@gagastudio.lt

+370 609 77212


+370 647 28084

Parduotuvė