Apdailos detalių apklijavimas

Išorinės apdailos detalių apklijavimas

Automobilio išorės apdailos detalės veikiamos aplinkos bėgant laikui praranda savo išvaizdą ir automobilio išorė tampa nepatraukli net jį nuplovus, o keisti jas naujomis yra brangu. Kartais tiesiog norima atsinaujinti ir pakeisti blizgias apdailos detales į juodas "shadow line", tačiau pirkti naujų Jums visiškai nebūtina, kadangi galime jas atnaujinti apklijuodami specialia plėvele. Apklijuojame groteles, veidrodėlių korpusus, apdailos juostas ir visas išorės apdailos detales Jūsų norimos spalvos ir tekstūros plėvele.

Kėbulo išorės apklijavimas


Mūsų profesionalūs meistrai su specialia, automobilių kėbului skirta plėvele, apklijuoja įvairias kėbulo dalis. Galime apklijuoti stogą ir suteikti jam panoraminio stogo efektą, galime apklijuoti kapotą, spoilerius ir kitas dalis Jūsų pasirinkta, specialia plėvele. Klijuojame juostas ir logotipus ant automobilių.

Žibintų tonavimas


Automobilio žibintai bėgant laikui dėvisi, jų stiklai tampa matiniai ir gadina visą automobilio išorės vaizdą, tačiau naujų žibintų kaina yra didelė, todėl mes Jums siūlome poliruoti žibintus, o paskui juos apklijuoti apsaugine skaidria plėvele. Siūlome apklijuoti ir naujus žibintus, siekiant išvengti šios problemos. Taip pat galime ir stilizuoti Jūsų automobilio žibintus apklijuodami juos tamsia plėvele. Apklijavus žibintus plėvele Jūs ne tik pakeisite išvaizdą bet ir juos apsaugosite, be to plėvelę galima bet kada nulupti, ko negalima padaryti tuo atveju jeigu žibintus lakuojate tamsinančiu laku.

Salono apdailos detalių apklijavimas


Bėgant laikui salono apdailos detalės braižosi, dėvisi ir praranda savo savybes. Salono apdaila yra viso salono akcentas ir puošmena, tačiau jei apdailos detalės yra morališkai pasenusios ar nusidėvėjusios, jos pradeda erzinti ir nebepuošia, o gadina visą bendrą vaizdą. Tačiau apdailos detalių keisti brangiomis, naujomis nebūtina, kadangi mes Jums siūlome jas atnaujinti ir visiškai pakeisti jų išvaizdą į Jums patinkančią. Mes apklijuojame jas specialia plėvele, turime didelį spalvų ir tekstūrų pasirinkimą, galime apklijuoti įvairių spalvų ir rūšių carbon imitacija, spalvine plėvele, alkantara imitacija, šlifuoto aliuminio metalo imitacija ir kitomis, Jūsų pasirinktomis plėvelėmis. Ir Jūsų salono apdaila vėl džiugins akį, atnaujins ir puoš Jūsų automobilio interjerą.

MŪSŲ DARBŲ GALERIJA.SUSISIEKIME

info@gagastudio.lt

+370 609 77212


+370 647 28084

Parduotuvė