Automobilio apklijavimas apsaugine plėvele

Pasirūpinkite savo automobilio kėbulo apsauga jau dabar

Norite apsaugoti savo automobilį nuo priekyje važiuojančio automobilio pakeliamų akmenukų, šakų ar neatidžiai šalia besiparkuojančių vairuotojų? Pasirūpinkite savo automobilio apsauga jau dabar apklijuodami jį skaidria apsaugine PPF plėvele (angl. Paint Protection Film)
subraizymai

Super atsparumas įbrėžimams

Plėvelė negelsta, neskilinėja ir yra atspari įvairiems aplinkos poveikiams. Plėvelė puikiai apsaugo nuo agresyvių išorinių poveikių: nuo įbrėžimų, akmenukų, yra atspari trinčiai.
sulaiko uv

Apsauga nuo
UV

Apsauginė plevelė neleidžia UV spinduliams pasiekti automobilio dažų, todėl Jūsų automobilio spalva ilgiau išliks sodri ir blizganti.
hidrofobija

Hidrofobinis
efektas

PPF apsauginė plėvelė suteiks automobiliui hidrofobinių savybių. Lietaus lašai nuo kėbulo nubėga lyg nuo stiklo ir palengvinama automobilio priežiūra.
blizgesys

Ryškesnė kėbulo
spalva

Apklijavus apsaugine plėvele ji suteiks Jūsų automobiliui ryškesį ir sodresnį spindesį.
savaiminis atsistatymas

Savaiminis
atsistatymas

Jeigu subraižėte plėvelės paviršių, tai tereikia nuplauti automobilį karštu vandeniu arba tą vietą pašildyti fenu.

Apsaugo nuo atsitiktinių subraižymų.

PPF apsauginė plėvelė padės išvengti įbrėžimų, akmenukų, chemijos, druskos, vabzdžių, vandalizmo ir gamtos poveikių. Plėvelė apsaugos slenksčių, priekinio buferio, gaubto dažus, todėl nebereikės perdažyti automobilio dėl to, kad įvairūs veiksniai sugadino Jūsų transporto priemonės išorines dalis. Taip pat padengiame žibintus apsaugine plėvele, kuri apsaugos juos nuo atsitiktinių subraižimų ir užtikrins gerą matomumą tamsiu paros metu.

Galite pasirinkti ar apklijuoti visą automobilį, arba tik pažeidžiamiausias vietas

Mes rekomenduojame automobilį apklijuoti pilnai apsaugine plėvele, ypač jeigu automobilis yra naujas. Tokiu būdu jis išlaikys savo nepriekaištingą blizgesį bei vertę. Tačiau jeigu nuspręsite apklijuoti tik labiausiai pažeidžiamas automobilio vietas, tokias kaip žibintai, priekinis buferis, slenksčiai, priekinis stiklas arba rankenėlės – tai nebus problema, kadangi plėvelė yra visiškai skaidri, todėl apklijuotų ir neapklijuotų detalių kėbulo spalva tarpusavyje nesiskirs.

Išsirinkite sau reikalingas apklijuoti automobilio detales, o mūsų plėvelių klijavimo profesionalai padarys svarbiausią darbą – užklijuos PPF apsauginė plėvelė automobiliui precizižkai.

MŪSŲ DARBŲ GALERIJASUSISIEKIME

info@gagastudio.lt

+370 609 77212


+370 647 28084

Parduotuvė