Lyginimas be dažymo

Lyginimas be dažymo (angl. PDR – paintless dent repair) – tai kėbulo detalių įlenkimų, įmušimų tiesinimas be dažymo. Naudodami naujausias šveicariškas technologijas, metodus ir sukauptą ilgametę darbo patirtį, galime Jūsų automobiliui vėl suteikti nepriekaištingą išvaizdą nenaudojant dažymo. Mūsų specialistai lygina automobilių kėbulo defektus net ir po krušos, o po atliktų darbų dažniausiai nelieka jokių remonto žymių, taigi automobilis atrodo kaip ir prieš pažeidimą.

Pagrindiniai lyginimo be dažymo privalumai

- Išvengiama detalės perdažymo;
- Pigiau už tradicinį kėbulo remontą;
- Daugeliu atvejų paslauga atliekama tą pačią dieną;
- Nėra pavojaus, jog purškiami dažai pateks ant kitų transporto priemonės zonų;
- Išvengiama pavojaus, jog po dažymo skirsis spalvos tonai;
- Išvengiama glaisto sutrūkinėjimų, deformacijų;
- Transporto priemonė išsaugo originalius dažus;
- Išsaugomi gamykliniai automobilio kėbulo dažai.

Išsaugomi gamykliniai automobilio kėbulo dažai


Lyginant su perdažyta, transporto priemonė su originaliais dažais išsaugo aukštesnę vertę. Net jei reikia perdažyti tik duris ar sparną, visada naudingiau išlaikyti originalius transporto priemonės dažus.
Nuo seno buvo įprasta, jog įlenkus kėbulo metalinę dalį, ją reikėjo keisti arba lyginti kalimo metodu, virinti, o vėliau po šių procedūrų reikėdavo šveisti, lyginti, gruntuoti ir dažyti. Toks būdas buvo labai brangus, atimantis daug laiko ir kitų sąnaudų, o galutinis rezultatas ne visada būdavo toks, kokio tikimasi, kadangi dėl nekokybiško, nekvalifikuoto darbo dažnai buvo matomas glaistymo, dažymo darbų brokas, dažų spalvos skirtumai, dėl nekokybiško detalės apdirbimo ir padengimo pažeidimo vietose iškildavo rūdys.
Tačiau šiuo metu situacija yra visiškai kita ir galbūt esate jau girdėję apie tai, jog didelę dalį įlenkimų galima pašalinti nepaliekant jokių matomų remonto žymių. Išvengiama detalės keitimo, glaistymo, dažymo, paruošimo darbų, o dažų spalva ir detalės padengimas išlieka originalūs.

MŪSŲ DARBŲ GALERIJA.Norėdami sužinoti lyginimo be dažymo kainą, atsiųskite mums savo automobilio pažeidimo nuotrauką ir mes su Jumis susisieksime.


Įlenkimo vertinimo proceso eiga:
1. Jūs atsiunčiate įlenkimo nuotrauką;
2. Mes įvertiname įlenkimo dydį ir galimas lyginimo išlaidas;
3. Susisiekiame su Jumis asmeniškai formoje nurodytais kontaktais.

Parduotuvė