Atnaujinti savo automobilį
dar niekada nebuvo taip paprasta!


Lyginimas be dažymo, poliravimas, apklijavimas, nanodanga – šiuolaikinių technologijų progresas, leidžiantis atnaujinti savo automobilį, išsaugant jo originalumą nepažeidžiant dažų sluoksnio ir garantuojantis transporto priemonės ilgaamžiškumą. Automobilio apklijavimas keičiant spalvą ar atskirų dalių apdaila plėvele taip stilizuojant automobilio išorę ar vidų jau nėra naujiena Lietuvoje. Vis dėlto, galbūt ne visi žino apie šią galimybę.

Esame „GAGA Studio“ – automobilių priežiūros profesionalai, veiklą pradėję nuo 2012 m. Kaune įkurtame automobilių priežiūros centre. Darbus pradėjome nuo automobilių apdailos plėvelėmis, tačiau tobulėjome ir dabar galime pasiūlyti profesionalias poliravimo, lyginimo be dažymo, dengimo nanodanga ir kitas paslaugas. Nuolat augame ir keliame personalo kvalifikaciją, ieškome inovatyvių sprendimų ir džiaugiamės bendro komandos darbo rezultatais. Ilgametė patirtis ir žinių gilinimasis Kanadoje ir JAV šiai dienai garantuoja suteiktas geriausio lygio paslaugas.
Naudojamai įrangai ir medžiagoms taikome aukščiausius kokybės standartus. Atstovaujame tik geriausius gamintojus pasaulyje – esame oficialūs šveicariškų bedažių įrenginių „Betag Innovation“ ir nanodangos System X, pagamintos JAV, atstovai Baltijos šalyse. Automobilių priežiūros subtilybėmis dalijamės ir su visais norinčiaisiais – vykdome Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos patvirtintus bei užregistruotus PDR mokymus.
Kaskart ieškome naujų iššūkių, kurie reikalautų nestandartinių sprendimų. Todėl dirbame ne tik su paprastais automobiliais, bet ir su įvairiais lenktyniniais automobiliais. Bendradarbiaujame su sportininkais: vienas jų – Vytis Šlezas – ilgametis žiedinių lenktynių dalyvis bei prizininkas. Lenktynininkui paruošėme sportinio Porsche dizainą bei jį įgyvendinome. Antrasis mūsų remiamas sportininkas – daugkartinis Europos F2 čempionas bei pasaulio čempionatų prizininkas Edgaras Riabko. Mūsų profesionalų komandos įgyvendintas vandens formulės dizainas atkreipė ne tik visų žiūrovų, bet ir kitų lenktynininkų dėmesį. Taip pat visas kėbulas buvo padengtas System X nanodanga, kuri apsaugojo nuo papildomų nešvarumų bei padėjo komandai bolidą išlaikyti švarų net ir ekstremaliomis sąlygomis.


Svarbus kiekvienas klientas, todėl įsiklausome į individualius lūkesčius, patariame, padedame išsirinkti bei kartu priimame optimaliausią sprendimą. Kviečiame atvykti arba susisiekti su mumis ir kartu įgyvendinsime Jūsų idėjas.
Parduotuvė