PROFESIONALIOS SYSTEM X NANO DANGOS, PAGAMINTOS AMERIKOJE

Produktas, pagamintas Amerikoje, pripažintas Nr. 1 pasaulyje. Nano danga testuota SGS, patvirtina BOEING. Garantuojame Jums deimantinį atspindį ir neprilygstamą apsaugą. Jūsų automobilis nusipelnė geriausio. Štai kodėl geriausių automobilių savininkai ir kolekcininkai visame pasaulyje pasirenka „System X Automotive Ceramic Protection“. Jie pasitiki „System X Ceramic Coatings“, kuri užtikrina neprilygstamą dažų apsaugą, kietumą ir blizgesį. Itin patvarus, spalvą intensyvinantis blizgesys, apsaugantis išorinius paviršius, įskaitant dažus, metalą, nerūdijančio plieno paviršius ir ratus.

„System X“ yra pusiau nuolatinė keramikine danga automobiliui, kuri iš tikrųjų tampa Jūsų automobilio dažų funkciniu paviršiumi. Sukurdama neatskiriamą ryšį molekuliniu lygiu su dažais, ši nano danga padengia Jūsų automobilį plonu sluoksniu kuris yra nenuplaunamas ir nepažeidžiamas.
garantija

Naujausia technologija

Mūsų keramikinė danga automobiliui yra išskirtinių savybių ir kokybės garantas
 
blizgesys

Spindintis blizgesys

Auto padengimas nano danga suteikia neprilygstamą apsaugą ir palengviną priežiūrą
 
kokyb

LIFE-TIME garantija

Naujiems automobiliams dengiant keramikine nano danga taikoma VISO GYVENIMO garantija
System X Diamond, kaip joks kitas produktas, apsaugo automobilio dažus, suteikdamas jiems dar niekur neregėtą blizgesio efektą, patvarumą ir atsparumą chemikalams. Mūsų ilgiausiai išliekanti danga System X Diamond padengia Jūsų automobilį blizgiu keraminiu apsaugos sluoksniu, kuris stipriai pagerina automobilio spalvos sodrumą: juoda taps dar „gilesnė“, raudona – daug ryškiau atsispindės, o balta ir sidabrinė atrodys lyg būtų padengtos papildomu stiklo sluoksniu.
Pristatome revoliucinę pažangą automobilio dažų apsaugos srityje! Vienas iš populiariausių mūsų System X PRO keramkinės nano dangos produktų pasižymi patvarumu, taip pat suteikia kerintį spalvos blizgesį, kuris saugo ne tik automobilio dažus, tačiau ir metalą, nerūdijanti plieną ar automobilio ratus. System X Pro yra pusiau nuolatinė danga, kuri iš tikrųjų tampa Jūsų automobilio dažų funkciniu paviršiumi. Sukurdama neatskiriamą ryšį molekuliniu lygiu su dažais, ši nano danga padengia Jūsų automobilio paviršių plonu sluoksniu, kuris yra nenuplaunamas ir nepažeidžiamas.
System X Crystal yra profesionali danga, pasižyminti didelėmis hidrofobinėmis savybėmis ir atsparumu cheminiams poveikiams už prieinamą kainą. Didžiausi Crystal privalumai – savaiminis valymo efektas bei gebėjimas atlaikyti atšiaurias žiemos sąlygas, kai kelyje naudojamos druskos ir chemikalai žaloja Jūsų automobilio dažus. System X Crystal taip pat apsaugo nuo rūgštaus lietaus padarinių, medžių sakų, smalos likučių bei UV spindulių.
System X Xtreme sukurta atlaikyti ypatingai ekstremalias sąlygas bei aukštą temperatūrą (danga atspari net 1 100 laipsnių karščiui). Ši keramikos nano danga yra efektyviausia siekiant apsaugoti transporto priemonės išvaizdą nuo trinties, šilumos ir tirpiklių. Ji yra patvariausia keramikos technologija, kuri apsaugos Jūsų laivą nuo druskų, esančių vandenyje, pageltonavimo, kitų gamtos veiksnių, lako trūkinėjimo bei nusilupimo, taip pat suteiks ypatingą blizgesį. Danga išlieka apie 3 metus net ir labai atšiauriomis bei sudėtingomis sąlygomis.
System X Interior sukuria išskirtinį hidrofobinį barjerą, kad šis apsaugotų Jūsų automobilio interjerą – odines/medžiagines sėdynes, kilimėlius ir vinilą. Nors tradicinės audinių dangos padaro medžiagą standžią ir šiurkščią arba keičia jos spalvą ir išvaizdą, System X Interior leidžia medžiagai kvėpuoti, išlaikyti natūralią ir originalią išvaizdą. Pabrėžtina tai, kad nuo šios dangos įvairūs skysčiai ir dėmės tampa lengviau ir greičiau išvalomi.
System X Glass danga apsaugos priekinį ir galinį Jūsų automobilio stiklus, taip pat šoninius langus, veidrodžius, stiklinius žibintus ir kitus stiklo paviršius nuo mikroįbrėžimų, taip pat padidins hidrofobines savybes iki 2 metų ar ilgiau. System X Glass stiklus padengia skaidriu apsauginiu sluoksniu, kuris užtikrina geresnį matomumą lyjant, žiemos metu padeda lengviau nugramdyti apšalusius stiklus, o vasaros metu tai tampa puikia apsauga nuo vabzdžių.

Automobilio padengimas nano danga

nano dengimas

1. Kėbulo dengimas


Įprastiniu būdu, naudojant specialią kempinėlę ar “paduką”.
system x

2. Kėbulo dengimas purškiant


Kad išgauti maksimalų efektyvumą, dangą purškiame naudojant pulverizatorių, taip užtikrindami, kad danga bus padengta tolygiai net ir sunkiai prieinamuose vietose.

system x

3. Kėbulo detalių dengimas


Padengiamos visos kėbulo detalės apsaugant jas nuo neigiamo aplinkos poveikio
system x

4. Stiklų dengimas


Dengiama su specialiu paduku ir gerai nuvaloma su mikropluošto šluoste.

salono dengimas nano

5. Automobilio interjero dengimas


Prieš dengiant automobilio interjerą, jis turi būti švarus. System X Interior purškiama ant automobilio kilimo bei kilimėlių ir paliekama išdžiūti.
system x

6. Ratlankių dengimas


Ratlankiai padengti SYSTEM X nano danga tampa atsparesni akmenukų ir kitokio purvo subraižymams.
Testavimas parodė, kad „System X Coatings“ labai atsparus tirpikliams, atmosferos poveikiui ir bendram nusidėvėjimui.
PRIVALUMAI:

- Apsauga nuo kenksmingų aplinkos veiksnių;
- Ilgai išliekantis grožis, reikalaujantis minimalaus išlaikymo;
- Pritaikymo įvairovė;
- Keramikinė danga automobiliui apsaugo nuo saulės spindulių;
- Deimantinis blizgesys ir gražesnė spalva;
- Atsparumas nuo chemikalų;
- Apsauga nuo nedidelių įbrėžimų;
- Apsauga nuo rūgštaus lietaus bei paukščių išmatų;
- Visos garantijos;
- Kokybė.

SYSTEM X Diamond paketas

F2 katerio dengimas SYSTEM X Nano danga

Nano dangos rezultatai

Nano dangos rezultatai

Nano dangos padengimas Kaune yra atliekamas adresu Lygioji g. 3a.

Automobilio padengimas nano danga kaina priklauso nuo daugybės kriterijų: norimos dangos, automobilio dydžio, todėl norint sužinoti tikslią kainą prašome susisiekti su mumis žemiau pateikiamais kontaktais arba užpildant kontaktų formą


SUSISIEKIME

info@gagastudio.lt

+370 609 77212


+370 647 28084

Parduotuvė