Langų tamsinimas

Langų tamsinimas yra svarbi automobilio eksterjero detalė.

Užtamsinus automobilio langus ne tik atrodys solidžiau ar prabangiau, bet ir papildomai apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių, o naktį nuo kitų automobilių žibintų akinimo.
privatumas

Išskirtinė išvaizda

Automobilis su tamsintais langai atrodo solidesnis ir prabangesnis;
sulaiko uv

Sulaikomi UV spinduliai

Automobilio langų tamsinimas sulaiko UV saulės spindulius ir gali netgi iki 75 procentų sumažinti karščio pralaidumą kas ypač aktualu šiltomis vasaros dienomis;
apsaugo salona

Apsaugo saloną

Apklijavus automobilio langus tamsinimo plėvele yra sulaikomi saulės spinduliai ir taip apsaugomas salonas nuo blukimo.
isskirtine isvaizda

Privatumas

Pasirinkus mažiau pralaidžią langų tamsinimo plėvele bus sunkiau pašaliniams matyti kas yra automobilio viduje. Ant sėdynės Paliktas kompiuteris ar rankinė bus pastebimi sunkiau.

Aukščiausios kokybės hibridinės nano keramikos ULTRAFIT plėvelės

Vienas iš mūsų populiariausių pasiūlymų yra automobilių langų tonavimas. Mes siūlome aukščiausios kokybės hibridinės nano keramikos ULTRAFIT plėvelės, kurios padės Jums atsikratyti karščio ir užtikrinti komfortą Jūsų automobilyje.
Tonavimo plėvelė yra saugus ir patikimas pasirinkimas, kad išlaikytumėte savo automobilio langus nepriekaištingoje būklėje ilgiau. Langų tonavimas yra procesas, kai speciali plėvelė uždedama ant automobilio langų. Jos pasirūpins, kad Jūsų automobilio langai būtų tonuoti stilingai ir funkcionaliai. Mėgaukitės šešėliu ir privatumu, tuo pačiu metu apsaugodami save nuo saulės spindulių iki 99% ir mažindami mašinos salone esančio karščio poveikį.
Atsižvelgiant į rinkos poreikius ir specifikacijas, ULTRAFIT VF buvo sukurtas siekiant aukščiausios kokybės produkto, kuris išsiskiria iš konkurencijos. Plėvelė pasižymi patikimais rezultatais ir atmetančiais nuo infraraudonųjų spinduliavimų iki 88%, paviršius tampą antirefleksinis, kaip Polaroid akinio efektas.
Pasitikėkite Gaga Studio ir pasirinkite mūsų sprendimus, kad galėtumėte mėgautis patogiomis ir vėsiomis kelionėmis be didelio karščio įtempio!

Langų tamsinimas Kaune

Gaga Studio komanda langų tonavimą profesionaliai, atidžiai ir kruopščiai, todėl garantuojame kokybišką galutinį rezultatą. Didžioji dalis darbų yra atliekama neišmontuojant langų - taip transporto priemonė apsaugoma nuo nenumatytų situacijų. Mes galime apklijuoti Jūsų automobilio langus įvairaus tamsumo ir apsaugos nuo karščio lygių plėvele.

Pasirinkite Jums tinkamiausią langų tamsumo lygį

Automobilio langų tamsinimas Kaune


Gaga Studio teikia langų tonavimo (automobilio stiklų tamsinimo) paslaugas Kaune. Mus rasite Lygioji g. 3a, Kaunas

SUSISIEKIME

info@gagastudio.lt

+370 609 77212


+370 647 28084

Parduotuvė