Automobilio poliravimas

Metas atnaujinti savo automobilio išvaizdą? Patikėkite tai profesionalams! Automobilių poliravimas KauneNenuostabu, jog kiekvienas stengiamės kruopščiai prižiūrėti savo automobilį: dažnai plauname jį ir siekiame, kad šis atrodytų estetiškas ir patrauklus akiai. Vis dėlto, neretai tenka pastebėti, kad net ir idealiai nuplovus kėbulą, automobilio išvaizda neišlieka tokia pati kaip anksčiau, kai šis buvo naujas. Tačiau nesirūpinkite – viskas yra pataisoma. Mašinų poliravimas, tai kasdienis mūsų profesionalių meistrų darbas.

Niekam ne paslaptis, kad Lietuvos klimato sąlygos nėra pačios palankiausios siekiant išlaikyti ilgalaikę ir patrauklią automobilių kėbulo estetinę išvaizdą. Kėbulo dažai ir apsauginiai sluoksniai yra nuolat veikiami besikeičiančių oro sąlygų, druskų bei purvo. Plovimas automatinėse automobilių plovyklose ar nekvalifikuotų plovėjų su netinkamomis priemonėmis ir nešvariomis kempinėmis stipriai gadina apsauginį lako sluoksnį bei dažus. Mažesnių ar didesnių įbrėžimų taip pat atsiranda ir po sąlyčio su kietais aštriais paviršiais ar daiktais. Dėl šių priežasčių mašinų poliravimas atliekamas ne tik dėl blizgesio ar estetinės išvaizdos, tačiau ir dėl apsaugos. Yra keli poliravimo tipai, tačiau kiekvieną kartą situaciją reikia įvertinti individualiai siekiant parinkti tinkamiausią procedūrą.

Bazinis auto poliravimas

Tai daugiau laiko ir priemonių reikalaujantis procesas, kurio metu senuose automobiliuose pašalinami vidutiniai dažyto paviršiaus įbrėžimai. Bazinio mašinų poliravimo metu atkuriamas pirminis blizgesys, taip pat panaikinami smulkūs įbrėžimai, kurie pastebimi esant ryškiai tiesioginei šviesai. Akivaizdžiai padidėja spalvos intensyvumas ir ryškumas. Pašalinami įsisenėję įvairių nešvarumų likučiai, kurių nepavykdavo nuplauti.

Maksimalus automobilio poliravimas

Tai daugiausiai laiko ir priemonių reikalaujantis poliravimas, skirtas giliems automobilio kėbulo įbrėžimams pašalinti, taip pat naujai perdažytoms kėbulo detalėms, turinčioms dažymo defektų. Šio poliravimo metu panaikinami visi įbrėžimai išskyrus tuos, kurie yra pasiekę grunto sluoksnį, taip pat išrenkamos dažymo metu patekusios šiukšlės ir dulkės. Maksimalaus, kaip ir bazinio poliravimo proceso metu atnaujinamas pirminis blizgesys, taip pat pašalinami smulkūs įbrėžimai, regimi esant ryškiai tiesioginei šviesai. Pastebimai intensyvesnė ir ryškesnė spalva bei pašalinti įsisenėję įvairių nešvarumų likučiai – tai tik keletas maksimalaus automobilio poliravimo privalumų.

Padengimas nanodanga

Nupoliravę automobilio kėbulą, siekiame, kad geriausias efektas išliktų ilgam. Dėl šios priežasties naudojame USA gamintojų aukščiausios kokybės nanodangas. Automobilio kėbulas, padengtas šia danga, yra apsaugomas nuo žalingo aplinkos poveikio ilgam laikui. Danga pasižymi antikorozinėmis savybėmis, taip pat apsaugo dažų sluoksnį, sukietindama jį iki 9 H+. Skaidrus nanodangos sluoksnis tik dar labiau suintensyvina spalvą. Kėbulas apsaugomas nuo mikroįbrėžimų, UV spindulių poveikio, druskų, paukščių ekskrementų ir kitų medžiagų, pažeidžiančių Jūsų automobilio dažų sluoksnį. Daugiau apie NANO dangas galite sužinoti čia

Žibintų poliravimas


Vienas svarbiausių saugaus vairavimo aspektų yra tinkamas ir kokybiškas kelio apšvietimas. Geras matomumas tamsiu paros metu ir esant prastoms oro sąlygoms yra būtinybė norint saugiai pasiekti kelionės tikslą. Dėl šios priežasties būtent automobilio žibintų būklė tampa ne tik estetikos, bet ir Jūsų saugumo garantu.

Šiuo metu dauguma automobilio žibintų gaminami iš specialaus plastiko, kuris turi ne tik privalumų, bet ir minusų. Bėgant laikui, viršutinis plastiko sluoksnis yra stipriai veikiamas aplinkos veiksnių. Saulė, druskos, purvas, akmenukai stipriai pažeidžia žibintų plastiką, dėl ko šis tampa gelsvas matinis ir nebepraleidžia šviesos. Vėliau automobilis gali nebeatitikti techninių reikalavimų. Gali būti akinami kiti vairuotojai, taip pat dvigubai ar net labiau susilpnėti šviesos srautas. Tokiu atveju žibintai dažniausiai būna keičiami į naujus. Tačiau turime Jums gerų žinių! Keisti nebereikia, nes daugumą net ir labiausiai nusidėvėjusių žibintų galima atnaujinti. Naudojant specialią šlifavimo ir poliravimo technologiją, žibintai taps neatpažįstamai pasikeitę į gerąją pusę. Mūsų meistrų atnaujinti žibintai savo savybėmis beveik niekuo nesiskirs nuo naujųjų. Pagerės ne tik automobilio estetinė išvaizda, bet ir žymiai padidės Jūsų saugumas kelyje bei vairavimo komfortas.

MŪSŲ DARBŲ GALERIJA


Automobilių poliravimas Kaune


Gaga Studio teikia automobilio poliravimo paslaugas Kaune. Mus rasite Lygioji g. 3a.

SUSISIEKIME

info@gagastudio.lt

+370 609 77212


+370 647 28084

Parduotuvė